Automatyczne aparaty do pomiaru punktu topnienia MP-800D z dokumentacja IQ/OQ
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
6286560
Informacje dot. produktu "Automatyczne aparaty do pomiaru punktu topnienia MP-800D z dokumentacja IQ/OQ"
| Specyfikacja | |
| Liczba próbek: | 3 jednocześnie |
| Zakres temperatur: | Od temperatury otoczenia do 400°C |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1°C |
| Wyświetlacz: | Kolorowy HD 7" |
| Rampy: | Od 0,1 do 20 °C w krokach co 0,1°C |
| Czujnik temperatury: | Platynowy oporowy Pt1000 |
| Pamięć: | 8 GB (około 300 wyników z filmami) |
| Czas schłodzenia: | Od 350 do 50°C (około 12 min) |
| Czas rozgrzewania: | Od 50 do 350°C (około 6 min) |
| Transfer danych: | Pamięć USB |
| Poziom próbki: | Od 2 do 3 mm w kapilarach 50 lub 100 mm |
| Ciężar: | 4,6 kg |
| Zasilanie: | 120-230 V, 50/60 Hz |
| Ciężar: | 4.6 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 360 mm |
| Heating rate: | 0,1 ... 20 °C/min |
| Maks. Liczba pozycji próbek: | 3 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 400 °C |
| Min. Napięcie: | 120 V |
| Numer artykułu producenta: | 03013-03 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 300 mm |
| Temperatura: | RT ... 400 °C |
| Typ: | MP-800D |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 300 x 360 x 164 mm |
| Wysokość: | 164 mm |
| Zasilanie: | 120 ... 230 V, 50/60 Hz |