Autoklawy stołowe serii CertoClav Vacuum Pro
Treść:
1
Numer produktu:
9842009
Informacje dot. produktu "Autoklawy stołowe serii CertoClav Vacuum Pro"
Ze względu na inteligentne połączenie próżni, ciśnienia i pary, autoklawy są odpowiednie dla wszelkiego rodzaju cieczy i ciał stałych. Dodatkowy czujnik podłoża gwarantuje całkowitą sterylizację płynów, takich jak pożywki hodowlane. Wszelkiego rodzaju substancje stałe i puste w środku materiały są optymalnie sterylizowane za pomocą pompy próżniowej. Wstępnie nagrzana komora, wentylacja chłodząca i pompa próżniowa gwarantują krótkie czasy cyklu od 20 minut łącznie z czasem suszenia.
Zakres dostawy: Autoklaw, zestaw tac, kabel zasilający, ekran dotykowy
- 7-calowy ekran dotykowy
- Darmowe oprogramowanie CertoCloud dla wszystkich protokołów i programów
- Zdalna konserwacja, system alarmowy za pomocą komputera, tabletu lub smartfona
- Powiadomienie e-mailem i SMS-em
- 12 programów z możliwością dostosowania (wersja 45 l z 8 programami z możliwością dostosowania)
- Złącza: USB, WiFi, Ethernet, Bluetooth, karta SD
- Zintegrowana dokumentacja (zgodność z GMP / GLP)
- Standardowe złącza do skanera kreskowego, drukarki protokołów i etykiet
Zakres dostawy: Autoklaw, zestaw tac, kabel zasilający, ekran dotykowy
| Ciężar: | 120 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 617 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 840 mm |
| Maks. Ciśnienie: | 2.3 bar |
| Maks. Napięcie: | 220 V |
| Maks. Temperatura: | 134 °C |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Moc cieplna: | 2400 W |
| Numer artykułu producenta: | 8500610 |
| Pojemność nominalna: | 45 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość zewnętrzna: | 640 mm |
| Temperatura: | 105 ... 134 °C |
| Temperatura min.: | 105 °C |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x głęb.): | 319 x 617 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 640 x 840 x 560 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 560 mm |
| Zasilanie: | 220 V, 50/60 Hz |
| Ø wewnętrzna: | 319 mm |