Autoklawy stołowe LabStar 40 Safe Lab
Treść:
1
Numer produktu:
9863414
Informacje dot. produktu "Autoklawy stołowe LabStar 40 Safe Lab"
Mały laboratoryjny autoklaw stołowy z okrągłą komorą do zadań sterylizacyjnych różnego rodzaju. Uchylna pokrywa z elektromotorycznym mechanizmem blokującym w połączeniu z solidną uszczelką wargową zapewnia łatwe i bezpieczne zamknięcie komory sterylizacyjnej. Blokada temperatury w programie cieczowym zapobiega otwieraniu przy temperaturach wyższych niż 80 °C, a tym samym niepożądanemu opóźnieniu wrzenia. Dla dokładnej kontroli autoklaw posiada elektroniczny czujnik ciśnienia absolutnego oraz elastyczny czujnik temperatury PT100 Kl. A.
Z elementami grzewczymi, pompą membranowo-próżniową, filtracją powietrza wylotowego EAF. Do eksploatacji w laboratorium na poziomie S2. Zalecane do sterylizacji worków z odpadami zakaźnymi i materiałów, które wymagają intensywnego suszenia.
- Pojemność ładunkowa: 15 średnich kolb lub 11 kolb Erlenmeyera (500 ml)
- Bezpieczne i proste zamknięcie
- Całkowicie wykonany z nierdzewnej stali
- Mieści się na każdym stanowisku laboratoryjnym
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 460 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 698 mm |
| Maks. Ciśnienie: | 3.8 bar |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 140 °C |
| Moc cieplna: | 2500 W |
| Numer artykułu producenta: | A1220105 |
| Pojemność nominalna: | 40 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 295 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 532 mm |
| Temperatura: | 140 °C |
| Typ: | Safe Lab |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 295 x 460 x 295 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 532 x 698 x 605 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 295 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 605 mm |
| Zasilanie: | 240 V, 50 Hz |
| Z urządzeniem próżniowym: | Tak |