Autoklawy stołowe CertoClav Classic
Treść:
1
Numer produktu:
9842028
Informacje dot. produktu "Autoklawy stołowe CertoClav Classic"
Dzięki niewielkim rozmiarom autoklawy stacjonarne są szczególnie interesujące dla małych laboratoriów lub jako idealne uzupełnienie obok dużego autoklawu.
Wszystkie modele: Niskie koszty utrzymania. Nie wymaga podłączenia do wody. Wszystkie urządzenia są zgodne z następującymi normami i przepisami: dyrektywa niskonapięciowa 2014/35/EU, dyrektywa EMC 2014/30/EU, dyrektywa 2011/65/EU w sprawie ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.
Modele pionowe: należą do sterylizatorów parowych klasy N, odpowietrzanie odbywa się metodą przepływową lub frakcyjną. W dno komory wciśnięta jest grzałka, ale elementy grzewcze nie znajdują się bezpośrednio w wodzie, przez co nie mogą się zwapnić. Są one możliwe do przetransportowania i niezależne od lokalizacji. Potrzebny jest tylko zasilacz. Wodociąg jest mieszaniną wody wodociągowej i demineralizowanej. Autoklawy są zabezpieczone wieloma systemami bezpieczeństwa. W modelach aluminiowych składa się on z zaworu bezpieczeństwa, zaworu ciśnieniowego, blokady pokrywy zabezpieczającej przed otwarciem pod ciśnieniem oraz wgłębienia zabezpieczającego przed nadciśnieniem. W przypadku modeli ze stali nierdzewnej składa się on z zaworu bezpieczeństwa, zaworu ciśnieniowego, blokady pokrywy zabezpieczającej przed otwarciem pod ciśnieniem oraz metalowego bezpiecznika zabezpieczającego przed przegrzaniem urządzenia.
CertoClav Classic to dalszy rozwój EL wykonany z odpornej na korozję, elektropolerowanej stali nierdzewnej. Nadaje się do sterylizacji nieopakowanych ciał stałych bez pustych przestrzeni, płynów, butelek, instrumentów, tworzyw sztucznych, konserwacji żywności, przygotowania pożywek i sterylizacji odpadów. Ze zintegrowanym timerem.
Zakres dostawy: Autoklaw, stabilna płyta instrumentu z nóżkami, wskaźnik minimalnego poziomu wody, kabel sieciowy.
Wszystkie modele: Niskie koszty utrzymania. Nie wymaga podłączenia do wody. Wszystkie urządzenia są zgodne z następującymi normami i przepisami: dyrektywa niskonapięciowa 2014/35/EU, dyrektywa EMC 2014/30/EU, dyrektywa 2011/65/EU w sprawie ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym.
Modele pionowe: należą do sterylizatorów parowych klasy N, odpowietrzanie odbywa się metodą przepływową lub frakcyjną. W dno komory wciśnięta jest grzałka, ale elementy grzewcze nie znajdują się bezpośrednio w wodzie, przez co nie mogą się zwapnić. Są one możliwe do przetransportowania i niezależne od lokalizacji. Potrzebny jest tylko zasilacz. Wodociąg jest mieszaniną wody wodociągowej i demineralizowanej. Autoklawy są zabezpieczone wieloma systemami bezpieczeństwa. W modelach aluminiowych składa się on z zaworu bezpieczeństwa, zaworu ciśnieniowego, blokady pokrywy zabezpieczającej przed otwarciem pod ciśnieniem oraz wgłębienia zabezpieczającego przed nadciśnieniem. W przypadku modeli ze stali nierdzewnej składa się on z zaworu bezpieczeństwa, zaworu ciśnieniowego, blokady pokrywy zabezpieczającej przed otwarciem pod ciśnieniem oraz metalowego bezpiecznika zabezpieczającego przed przegrzaniem urządzenia.
Zakres dostawy: Autoklaw, stabilna płyta instrumentu z nóżkami, wskaźnik minimalnego poziomu wody, kabel sieciowy.
| Specyfikacja | |
| Średnica komory: | 260 mm |
| Głębokość komory: | 350 mm |
| Wypieranie powietrza: | Swobodnym strumieniem pary |
| Materiał komory: | Stal nierdzewna |
| Ciśnienie robocze: | 2,7 bar |
| Moc grzewcza: | 1300 W |
| Zasilanie: | 230 V ±10 % / 50 - 60 Hz |
| Ciężar: | 8.8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 300 mm |
| Maks. Ciśnienie: | 2.7 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Moc cieplna: | 1300 W |
| Numer artykułu producenta: | 8510174 |
| Pojemność nominalna: | 18 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość zewnętrzna: | 445 mm |
| Temperature levels: | 125/140 °C |
| Typ: | Classic |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x wys.): | 260 x 350 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 445 x 300 x 605 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 350 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 605 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Ø wewnętrzna: | 260 mm |