Autoklawy pionowe, automatyczne, serii AES
Treść:
1
Numer produktu:
9851895
Informacje dot. produktu "Autoklawy pionowe, automatyczne, serii AES"
Sterowanie mikroprocesorowe, 10 programów sterylizacji w tym 4 stałe, 6 możliwych do programowania przez użytkownika.
AES-110 i AES-150: 400 V + przewód zerowy (3-fazowe)
- Zakres temp. pracy od 100°C do 134°C
- Na życzenie dostępne w wariancie z pompą próżniową i wytwornicą pary
- Tryb podgrzewania agaru (40 do 80°C)
- Interfejs RS-232
- Funkcje w pełni zautomatyzowane
- Pomiar czasu (minutnik)
- Programowany automatyczny start (do 24 godz.)
- Wzmocnienie obudowy i pokrywy - stal nierdzewna AISI 304
- Komora sterylizacji, pokrywa i uszczelnienie - stal nierdzewna AISI 316
- Ogrzewanie elektryczne, osłonięte elementy grzejne wewnątrz komory
- Ciśnieniowy zawór bezpieczeństwa
- Bezpieczny termostat
- Mikroprocesorowe automatyczne sterowanie zaworami parowymi
- Zawory ręczne do opróżniania komory i usuwania pary
- Wymagane zasilanie:
AES-110 i AES-150: 400 V + przewód zerowy (3-fazowe)
| Ciężar: | 98 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 700 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 134 °C |
| Moc cieplna: | 3200 W |
| Numer artykułu producenta: | AES-75 |
| Pojemność nominalna: | 75 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość zewnętrzna: | 610 mm |
| Temperatura: | 100 ... 134 °C |
| Temperatura min.: | 100 °C |
| Typ: | AES-75 |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x wys.): | 400 x 600 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 610 x 700 x 1,185 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 600 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1185 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Ø wewnętrzna: | 400 mm |
| Ładowanie: | Vertical |