Autoklawy laboratoryjne, D-line, poziome, z generatorem pary i szybkim chłodzeniem
biomedis Vertriebsges. mbH
Treść:
1
Numer produktu:
9842810
Informacje dot. produktu "Autoklawy laboratoryjne, D-line, poziome, z generatorem pary i szybkim chłodzeniem"
Autoklawy laboratoryjne posiadaja funkcje wykorzystywane w najczęstszych aplikacjach np. sterylizacji płynów, narzędzi, szkła, odpadów oraz przygotowywaniu pożywek.
Dostępne opcje:
- Przechowywanie w pamięci wewnętrznej do 200 ostatnich cykli sterylizacji
- Opcjonalnie dostępny drugi elastyczny czujnik Pt 100
- Kody identyfikacyjne i hasła do kontroli poziomu dostępu (do 30 kodów)
- Kontroler i oprogramowanie zgodne ze standardami 21 CFR część 11
- Powiadamianie o konieczności wymiany filtra (na podstawie liczby cykli)
- Archiwizowanie danych poprzez port USB
- Monitorowanie czasu sterylizacji dwoma niezależnymi drogami
- Testy In/Out (umożliwiające serwisantom sprawdzenie każdego składnika systemu osobno)
- Zakres temp. sterylizacji: 105°C do 137°C
- Opcjonalnie możliwość pracy w trybie dezynfekcji / podgrzewania w temp. zakresu od 60°C do 105°C
- 7 standardowych programów sterylizacji
Dostępne opcje:
- Technologia szybkiego chłodzenia i wentylacji - w celu skrócenia czasu chłodzenia
- Pompa próżniowa odprowadzająca pozostałości powietrza
- Filtracja powietrza wylotowego
- Podnośnik do łatwego wyjmowania ciężkich wsadów sterylizacyjnych
- Drukarka do dokumentowania parametrów przebytego cyklu (należy zamawiać osobno)
- Oprogramowanie R.PC.R umożliwiające całkowitą kontrolę i monitoring autoklawów
| Głębokość wewnętrzna: | 750 mm |
|---|---|
| Głębokość zewnętrzna: | 1175 mm |
| Numer artykułu producenta: | A305075 |
| Pojemność nominalna: | 160 l |
| Szerokość zewnętrzna: | 870 mm |
| Typ: | 5075 EL-CGD |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x głęb.): | 500 x 750 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 870 x 1,175 x 1,578 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1578 mm |
| Ø wewnętrzna: | 500 mm |
| Ładowanie: | Poziome |