Sit-Over Benches, Melamine, single sided version with Melamine plinth
Contenu :
1
Réf. produit :
4719745
Informations sur le produit "Sit-Over Benches, Melamine, single sided version with Melamine plinth"
Sit-Over-Bench consisting of seating area, compartments for shoes and plinth.
- Material: Melamine-coated chipboard P2 with thin/thick ABS-edges
- Silky matt white 0101 SM
- Usable on one side, with rear panel
- Completely 9 shoe compartme
- Shoe boxes in three rows
| Couleur: | Blanc |
|---|---|
| Dimensions (LxPxH): | 1,090 x 450 x 620 mm |
| Disposition des compartiments: | 3 x 4 |
| Hauteur: | 620 mm |
| Largeur: | 1090 mm |
| Nombre de compartiments: | 12 |
| Numéro d'article Fabricant: | 5372923500 |
| Profondeur: | 450 mm |
| Type: | SOB-MM-3112-CLN |