Sit-Over Benches, Melamine, usable on both sides, with stainless steel plinth
Contenu :
1
Réf. produit :
4719751
Informations sur le produit "Sit-Over Benches, Melamine, usable on both sides, with stainless steel plinth"
Sit-Over-Bench consisting of seating area, compartments for shoes and plinth.
- Material: Melamine-coated chipboard P2 with thin/thick ABS-edges
- Silky matt white 0101 SM
- Usable on both sides, with partition wall
- 3 rows of shoe compartments on each side
- Shoe boxes in three rows
- Stainless steel plinth 100 mm high
| Couleur: | Blanc |
|---|---|
| Dimensions (LxPxH): | 820 x 600 x 620 mm |
| Disposition des compartiments: | 2 x 3 x 3 |
| Hauteur: | 620 mm |
| Largeur: | 820 mm |
| Nombre de compartiments: | 18 |
| Numéro d'article Fabricant: | 5372930300 |
| Profondeur: | 600 mm |
| Type: | SOB-ME-3209-CLN |