Narrow-mouth bottles, soda-lime glass, clear, PP 28
RIXIUS AG
Contenu :
88
Réf. produit :
4691543
Informations sur le produit "Narrow-mouth bottles, soda-lime glass, clear, PP 28"
With PP (Pilferproof) 28 neck finish.
Please order caps separately.
Please order caps separately.
| Couleur: | Clair |
|---|---|
| Filetage: | PP 28 |
| Hauteur: | 96.8 mm |
| Matériau: | Verre sodocalcique |
| Numéro d'article Fabricant: | 1-0400-0100-28 |
| Type de fermeture: | Sans |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Volume nominal: | 100 ml |
| Ø: | 51.2 mm |
| Ø intérieur du col: | 19.4 mm |