Blocks for Thermo Scientific™ Compact Digital Dry Bath/Block Heater S and D | Description: Full block with 96 wells, flat bottom
Contenu :
1
Réf. produit :
4681342
Informations sur le produit "Blocks for Thermo Scientific™ Compact Digital Dry Bath/Block Heater S and D | Description: Full block with 96 wells, flat bottom"
| Dimensions (LxPxH): | 108 x 72 x 18 mm |
|---|---|
| Hauteur: | 18 mm |
| Largeur: | 108 mm |
| Nombre de trous: | 96 |
| Numéro d'article Fabricant: | 88871107 |
| Pour récipients: | 0,2 ml |
| Pour type de récipients: | Plaques PCR à 96 puits |
| Profondeur: | 72 mm |