Blocks for Thermo Scientific™ Compact Digital Dry Bath/Block Heater S and D | Description: Full block with 96 wells, flat bottom
Contenido:
1
Número de producto:
4681342
Información sobre el producto "Blocks for Thermo Scientific™ Compact Digital Dry Bath/Block Heater S and D | Description: Full block with 96 wells, flat bottom"
| Altura: | 18 mm |
|---|---|
| Ancho: | 108 mm |
| Dimensiones (An x L x Alt): | 108 x 72 x 18 mm |
| Número de agujeros: | 96 |
| Número de artículo del fabricante: | 88871107 |
| Para los recipientes: | 0,2 ml |
| Por tipo de recipiente: | Placas PCR de 96 pocillos |
| Profundidad: | 72 mm |