Wirówki mikrolitrowe, 5430 / 5430 R (General Lab Product) bez rotora, z pokrętłami
Treść:
1
Numer produktu:
4660619
Informacje dot. produktu "Wirówki mikrolitrowe, 5430 / 5430 R (General Lab Product) bez rotora, z pokrętłami"
Mikrowirówka o wyjątkowej wszechstronności. Wirówki te są stosowane np. z rotorami do probówek Eppendorf® i pasków PCR, rotorami do mikropłytek i probówek stożkowych 15/50 ml, jak również z rotorem 48-miejscowym, rotorem 16-miejscowym do probówek Eppendorf® 5,0 ml oraz rotorem wychylnym (24 x 1,5 / 2,0 ml).
Mikrowirówka 5430
Mikrowirówka 5430 R, cechy dodatkowe:
Rotory należy zamawiać osobno.
Wirówki te są produktami ogólnego zastosowania laboratoryjnego do celów badawczych.
Mikrowirówka 5430
- Wybór 8 różnych rotorów, np. rotor MTP, rotor Falcon dla maksymalnej wszechstronności
- Wirówka na 48 miejsc na mikroprobówki 1,5 ml/2,0 ml, 6 x 50 ml probówek Falcon® lub 2 x płytki MTP
- Unikalne 30 130xg
- Automatyczne rozpoznawanie rotora
- Przechowywanie do 50 programów rutynowych
- Obsługa za pomocą menu w 4 różnych językach
- Automatyczne otwieranie pokrywy po wykonaniu sekwencji aplikacji (tylko 5430)
Mikrowirówka 5430 R, cechy dodatkowe:
- Zakres temp.: od -11°C do +40°C
- +4°C przy maksymalnej prędkości obrotowej wszystkich wirników
- Kontynuacja chłodzenia po zakończeniu procesu wirowania
- Fast Temp dla osiągnięcia wymaganej temperatury w najkrótszym czasie
- Fast Temp pro dla uzyskania schłodzonej i gotowej do pracy wirówki w zadanym czasie
Wirówki te są produktami ogólnego zastosowania laboratoryjnego do celów badawczych.
| Ciężar: | 56 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 640 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. RCF: | 30130 x g |
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 17500 1/min |
| Moc znamionowa: | 1050 W |
| Numer artykułu producenta: | 5428000610 |
| Prędkość: | 17,500 1/min |
| Szerokość: | 380 mm |
| Temperatura: | -11 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | -11 °C |
| Typ: | 5430 R |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103903 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 380 x 640 x 290 mm |
| Wysokość: | 290 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z chłodzeniem: | Tak |
| Z timerem: | Tak |


