Węże, PFA, elastyczne
Treść:
1
Numer produktu:
6237188
Informacje dot. produktu "Węże, PFA, elastyczne"
Węże karbowane spiralnie wzdłuż długiej osi. Oba końce węża gładkie na przestrzeni 40 mm, mogą być podłączone do złączek, zaworów, króćców i innych systemów przyłączeniowych. Razem ze złączkami gwintowanymi do węży BOLA tworzą absolutnie szczelne połączenie odpowiednie do aplikacji wymagających próżni.
Inne dlugości dostępne na życzenie.
- Wyjątkowo elastyczne
- Ciasne zagięcie węża powoduje niewielkie skrócenie jego długości
- Nie-porowate
- Półprzezroczyste
- Idealne do połączeń podlegającym wibracjom podczas pracy
- Posiadają mały promień zgięcia
- Konstrukcja kompensuje rozciąganie pod wpływem ciepła
- Do łatwego dozowania cieczy
Inne dlugości dostępne na życzenie.
| Długość: | 2.50 m |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 1.00 mm |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. odporność na temperaturę: | 260 °C |
| Materiał: | PFA |
| Min. odporność na temperaturę: | -200 °C |
| Numer artykułu producenta: | S 1822-60 |
| Odporność na temperaturę: | -200 ... 260 °C |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 8.0 mm |
| Ø zewnętrzna: | 10.0 mm |