Węże Iso-Versinic
Treść:
1
Numer produktu:
6234020
Informacje dot. produktu "Węże Iso-Versinic"
Wykonane z syntetycznego fluoroelastomeru. Dobra odporność chemiczna na węglowodory aromatyczne i alifatyczne, oleje, mocne kwasy, utleniacze i roztwory chloru. Doskonała odporność na otarcia i zginanie. Odporne na działanie ozonu i promieniowania. Nieprzepuszczalne dla par i gazów. Twardość w skali Shore A przedstawiono w tabeli. Gęstość 1,9 g/cm3. Odporność termiczna od -20°C do 200°C (do 300°C przez krótki okres). Zerwanie następuje przy rozciągnięciu powyżej 250%. Odpowiednie do transportu płynów żrących.
| Grubość ścianki: | 2.00 mm |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 200 °C |
| Min. odporność na temperaturę: | -20 °C |
| Numer artykułu producenta: | 770250 |
| Odporność na temperaturę: | -20 ... 200 °C |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 4.0 mm |
| Ø zewnętrzna: | 8 mm |