Tygle filtracyjne, szkło borokrzemowe 3.3
Treść:
1
Numer produktu:
4671417
Informacje dot. produktu "Tygle filtracyjne, szkło borokrzemowe 3.3"
Do filtracji analitycznej w laboratoriach.
- Odporne na kwasy, zasady i rozpuszczalniki
- Odporność na temperaturę do 540°C
- Numerowane
| Maks. odporność na temperaturę: | 540 °C |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 20 30 C |
| Pojemność nominalna: | 30 ml |
| Porowatość: | ASTM Coarse |
| UNSPSC: | 41-12-22-01 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 30 x 56 mm |
| Wysokość: | 56 mm |
| Ø: | 30 mm |