Rejestrator temperatury/wilgotności EBI 20-TH1
Treść:
1
Numer produktu:
9908070
Informacje dot. produktu "Rejestrator temperatury/wilgotności EBI 20-TH1"
Aplikacje:
Cechy:
Dostawa obejmuje także: Rejestrator temp./wilgotności
- Niezawodny zapis temp. oraz temp. i wilgotności
- Transport
- Monitoring warunków przechowywania
- Chłodnie i obszary chłodnicze
Cechy:
- Doskonały stosunek ceny do możliwości
- Alarm świetlny
- Wyświetlanie wartości min. i maks.
- Przechowywanie do 40000 pomiarów, z możliwością odczytu w każdej chwili
- Możliwość wymiany baterii
- Tryb pomiaru: Natychmiastowa pętla pomiarowa, pomiar od pkt. wyjścia, natychmiastowy start do pełnej pamięci, pomiar START/STOP, Start przy wciśniętym przycisku
| Baterii/akumulatora: | 3 V, CR2450, Litowe |
|---|---|
| Ciężar: | 45 g |
| Cykl pomiarowy: | 1 min ... 24 h |
| Głębokość: | 69 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 52 |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 24 h |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 3 V |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Materiał obudowy: | ABS |
| Min. Cykl pomiarowy: | 1 min |
| Min. wilgotność względna: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 1601-0044-02 |
| Oznaczenie IEC: | CR2450 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 0.1 % |
| System elektrochemiczny: | Litowe |
| Szerokość: | 48 mm |
| Temperatura: | -30 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | -30 °C |
| Typ: | EBI 20-TH1 |
| Wilgotność względna: | 0 ... 100 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 48 x 69 x 22 mm |
| Wysokość: | 22 mm |