Probówki, szkło borokrzemowe 5.1
Scherf Präzision Europa GmbH
Treść:
250
Numer produktu:
4658095
Informacje dot. produktu "Probówki, szkło borokrzemowe 5.1"
| Długość: | 75 mm |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 0.5 - 0.6 mm |
| Materiał: | Boro 5.1 |
| Numer artykułu producenta: | 90105015 |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 10 x 75 mm |
| Z paciorkowym brzegiem: | Nie |
| Ø: | 10 mm |