Probówki hodowlane, Pyrex®
Treść:
40
Numer produktu:
6226022
Informacje dot. produktu "Probówki hodowlane, Pyrex®"
- Idealne do celów hodowlanych
- Wytwarzane ze szkła borokrzemianowego Pyrex®
- Wysoka odporność na wodę obniża ryzyko wycieków i zanieczyszczenia, które może spowodować zmiany pH
- Zakrywki fenolowe z wkładką gumową pokrytą PTFE
- Zakrywki są odporne na wielokrotną sterylizację w autoklawie (121°C przez 2 godz.)
Probówki hodowlane nie nadają się do pracy w wirówkach.
Nie należy ich autoklawować ze szczelnie dokręconymi zakrywkami.
| Grubość ścianki: | 1,5 mm |
|---|---|
| Gwint: | 13 mm |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Materiał pokrywy: | PBT |
| Numer artykułu producenta: | 1636/24MP |
| Pojemność nominalna: | 9 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41-12-17-06 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 14 x 100 mm |
| Wysokość: | 100 mm |
| Z pokrywą: | Tak |
| Ø: | 14 mm |