Mieszadła mechaniczne, EUROSTAR 20 high speed control
Treść:
1
Numer produktu:
6265592
Informacje dot. produktu "Mieszadła mechaniczne, EUROSTAR 20 high speed control"
Mieszadła laboratoryjne ze zdejmowanym, bezprzewodowym kontrolerem i wyświetlaczem TFT. Z automatyczną, mikroprocesorową kontrolą prędkości w zakresie 0/150 do 6000 obr./min. Wyposażone w złącza RS 232 i USB pozwalające na kontrolowanie i dokumentację procesu oraz upgrade oprogramowania. Wyświetlana wartość momentu obrotowego pozwala śledzić zmiany lepkości. Dołączony pręt z końcówką mieszającą posiada długość 280 mm i maks. głębokość zanurzenia 220 mm.
- Wyświetlacz TFT z wielojęzycznym menu
- Bezprzewodowy panel zdalnego sterowania
- Możliwość programowania funkcji
- Zintegrowany termometr
- Możliwość pracy interwałowej
- Funkcja minutnika
- Regulowany bezpiecznik
- Funkcja blokady
- Płynnie regulowana prędkość
- Zabezpieczenie przed przeciążeniem
- Możliwa krótka praca w warunkach przeciążenia
| Ciężar: | 5.2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 230 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 40 |
| Maks. Lepkość: | 10000 mPa·s |
| Maks. Moment obrotowy: | 20 Ncm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 350 °C |
| Maks. prędkość: | 6000 1/min |
| Maks. wydajność mieszania: | 20 l |
| Moc znamionowa: | 176 W |
| Numer artykułu producenta: | 0025001314 |
| Prędkość: | 0 ... 6,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 86 mm |
| Temperatura: | -10 ... 350 °C |
| Temperatura min.: | -10 °C |
| Typ: | EUROSTAR 20 high speed control |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103810 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 86 x 230 x 325 mm |
| Wysokość: | 325 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z przyłączem na zewnętrzny czujnik temperatury: | Tak |
| Z timerem: | Tak |