Aerometr
Funke- Dr. N. Gerber
Treść:
1
Numer produktu:
4686397
Informacje dot. produktu "Aerometr"
| Długość: | 310 mm |
|---|---|
| Maks. wartość zmierzona: | 1.240 g/ml |
| Min. wartość pomiarowa: | 1.000 g/ml |
| Numer artykułu producenta: | 6660 |
| Podziałka: | 0.002 g/ml |
| Temperatura odniesienia: | 20 °C |
| UNSPSC: | 41113024 |
| Zakres pomiarowy: | 1.000 ... 1.240 g/ml |
| Z termometrem: | Nie |