Aerometr
Funke- Dr. N. Gerber
Treść:
1
Numer produktu:
4686396
Informacje dot. produktu "Aerometr"
| Długość: | 240 mm |
|---|---|
| Maks. wartość zmierzona: | 1.030 g/ml |
| Min. wartość pomiarowa: | 1.014 g/ml |
| Numer artykułu producenta: | 6640 |
| Podziałka: | 0.0002 g/ml |
| Temperatura odniesienia: | 20 °C |
| UNSPSC: | 41113024 |
| Wzorzec: | DIN 10230 |
| Zakres pomiarowy: | 1.014 ... 1.030 g/ml |
| Z termometrem: | Nie |