Butle laboratoryjne, szkło borokrzemowe 3.3, GL45, bursztynowe
Treść:
1
Numer produktu:
7626257
Informacje dot. produktu "Butle laboratoryjne, szkło borokrzemowe 3.3, GL45, bursztynowe"
EN ISO 4796-1. Z pierścieniem wylewowym, niebieską zakrętką z PP i dużym polem do opisu.
| Gwint: | GL 45 |
|---|---|
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 632414345252 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 143 mm |
| Wzorzec: | ISO 4796-1 |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 70 mm |