Butelki laboratoryjne Nalgene™ Economy, szeroka szyja, HDPE, z zakrętką, PP
Treść:
1
Numer produktu:
7048510
Informacje dot. produktu "Butelki laboratoryjne Nalgene™ Economy, szeroka szyja, HDPE, z zakrętką, PP"
Naturalne, szczelne. Okrągłe, cienkościenne i miękkie butelki z szeroką szyją do ogólnych prac laboratoryjnych. Dobra odporność chemiczna na szeroką gamę kwasów, zasad i alkoholi.
| Kolor: | Naturalny |
|---|---|
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 332189-0008 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Rozmiar zakrętki: | 43 mm |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 131 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 61 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 33 mm |