Butelki laboratoryjne Nalgene™ Economy, PPCO, szeroka szyja, z zakrętką, PP
Treść:
72
Numer produktu:
9103256
Informacje dot. produktu "Butelki laboratoryjne Nalgene™ Economy, PPCO, szeroka szyja, z zakrętką, PP"
Do użytku ogólnego, w przypadku wykorzystywania jako pojemniki na próbki butle są jednorazowe. Wodoszczelne, możliwość sterylizacji w autoklawie.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny |
| Materiał: | PPCO |
| Numer artykułu producenta: | 2187-0004 VE=72 |
| Pojemność nominalna: | 125 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Rozmiar zakrętki: | 38 mm |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 99 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 50 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 28 mm |