Biurety cyfrowe opus® titration
Treść:
1
Numer produktu:
9287870
Informacje dot. produktu "Biurety cyfrowe opus® titration"
Urządzenia miareczkujące z systemem recyrkulacji odczynnika, do miareczkowania bezpośrednio z butli z odczynnikiem. Dostępne w 3 objętościach (10, 20 i 50 mL). Elektroniczna kontrola miareczkowania umożliwia za każdym razem uzyskiwanie powtarzalnych wyników i precyzyjnie zdefiniowaną dynamikę. Pozwalające zaoszczędzić czas szybkie miareczkowanie z następującym po nim miareczkowaniem precyzyjnym zwiększa dokładność i wydajność. Możliwe jest dozowanie objętości od 10 µL do 99,999 mL z rozdzielczością do 3 miejsca dziesiętnego.
Dostawa obejmuje: Biuretę cyfrową opus® titration z gwintem 45 mm, 3 adapterami (A 32, A 38 i S 40), 1 rurkę zasysającą, 1 jednostka do składowania odpadów, 1 zasilacz, 1 brązowe okno wizyjne, moduł z ekranem dotykowym, kabel Data Power 0,75 m, instrukcja obsługi, certyfikat kalibracji.
- Elektroniczna kontrola i dozowanie objętości
- Dostawa obejmuje osłonę chroniącą blok zaworu przed światłem
- Dokładność dozowania do 10 µL zapewnia precyzyjne oznaczanie
- System recyrkulacji odczynników umożliwia szybką i łatwą wentylację bez utraty odczynnika
- Możliwość swobodnej rotacji głowicy
- Panel dotykowy TFT z intuicyjnym menu
- Pamięć umożliwiająca zapisanie do 9 kompletnych programów
- Złącza USB oraz RS 232 do podłączenia do komputera PC
- Możliwość integracji z automatycznymi procedurami
- Zawory opróżniające i gniazda zaworów wykonane z wysokiej czystości ceramicznego tlenku glinu
- Zasilacz 100-240V, z wtyczkami EU, UK, US
Dostawa obejmuje: Biuretę cyfrową opus® titration z gwintem 45 mm, 3 adapterami (A 32, A 38 i S 40), 1 rurkę zasysającą, 1 jednostka do składowania odpadów, 1 zasilacz, 1 brązowe okno wizyjne, moduł z ekranem dotykowym, kabel Data Power 0,75 m, instrukcja obsługi, certyfikat kalibracji.
| Dokładność: | 0,6 ± R% |
|---|---|
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 9582020 |
| Pojemność nominalna: | 20 ml |
| Precyzja: | 0,2 ≤·VK% |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Typ wtyczki: | UE/UK/US |
| UNSPSC: | 41121808 |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V |