Biurety automatyczne z ochroną przed odpryskami szkła, wz. Schillinga, szkło borokrzemowe 3.3
Treść:
1
Numer produktu:
6280403
Informacje dot. produktu "Biurety automatyczne z ochroną przed odpryskami szkła, wz. Schillinga, szkło borokrzemowe 3.3"
Jasne, z paskiem Schellbacha i niebieską podziałką. Wzór Schillinga, zabezpieczone przed odpryskami szkła. Z automatycznym zerowaniem i mechanizmem dozującym Bürkle. Szklana biureta pokryta warstwą tworzywa chroniącą przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz odpryskami potłuczonego szkła. Mechanizm dozujący pozwala precyzyjnie miareczkować poprzez naciśnięcie przycisku lub przekręcanie śruby mikro.
- Zabezpieczenie przed stłuczonym szkłem
- Kalibrowane na wylew (TD, Ex)
- Zwiększona odporność chemiczna i mechaniczna
- Precyzyjna dysza i formowanie kropli
- Elementy mające kontakt z medium: PE, naturalna guma, PP, szkło borokrzemowe
| Materiał: | Boro 3.3 |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 9695-3015 |
| Objętość nominalna biurety: | 15 ml |
| Podziałka: | 0.1 ml |
| Tolerancja: | 0,045 ±·ml |
| UNSPSC: | 41121500 |
| Wysokość całkowita: | 520 mm |
| Z paskami Schellbacha: | Tak |