PCR plate block for Thermo Scientific™ Dry Baths / Block Heaters | Description: 1 x 96-well 0.2 ml, non-skirted PCR plate block
Contenu :
1
Réf. produit :
4681331
Informations sur le produit "PCR plate block for Thermo Scientific™ Dry Baths / Block Heaters | Description: 1 x 96-well 0.2 ml, non-skirted PCR plate block"
| Dimensions (LxPxH): | 124 x 76 x 39 mm |
|---|---|
| Hauteur: | 39 mm |
| Largeur: | 124 mm |
| Nombre de trous: | 96 |
| Numéro d'article Fabricant: | 88870120 |
| Pour récipients: | 0,2 ml |
| Pour type de récipients: | Plaques PCR à 96 puits |
| Profondeur: | 76 mm |