Système d'électrophorèse horizontal en temps réel runVIEW
Contenu :
1
Réf. produit :
9584768
Informations sur le produit "Système d'électrophorèse horizontal en temps réel runVIEW"
Portable gel documentation system for use with the real-time gel electrophoresis system runVIEW. RunDOC consists of a darkroom hood and a digital camera for capturing images of nucleic acid gels stained with EtBr, SYBR, and runSAFE. The hood is placed directly over the gel tank on the runVIEW base unit.
| Capteur: | CMOS |
|---|---|
| Dimensions (LxPxH): | 340 x 195 x 400 mm |
| Hauteur: | 400 mm |
| Largeur: | 340 mm |
| Lens: | Ef-S 18-55 mm |
| Numéro d'article Fabricant: | CSL-RVGELDOC |
| Poids: | 0.8 kg |
| Profondeur: | 195 mm |
| Résolution caméra: | 18 MP |
| Type: | runDOC |