Blocks for Thermo Scientific™ Dry Baths / Block Heaters | Description: Block for 15 ml tubes with conical bottom
Contenu :
1
Réf. produit :
4681329
Informations sur le produit "Blocks for Thermo Scientific™ Dry Baths / Block Heaters | Description: Block for 15 ml tubes with conical bottom"
| Dimensions (LxPxH): | 124 x 76 x 113 mm |
|---|---|
| Hauteur: | 113 mm |
| Largeur: | 124 mm |
| Nombre de trous: | 15 |
| Numéro d'article Fabricant: | 88870118 |
| Pour récipients: | 15 ml |
| Pour type de récipients: | Tubes coniques |
| Profondeur: | 76 mm |